Turnir: XVI Sberbank BH Masters

Datum turnira: 27.10.2017 - 29.10.2017

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   27.10.2017   |   28.10.2017   |   29.10.2017   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Robert MandurićPosušje 841102228.7-0.87.9
2.Tiho ParlovPosušje 841082228.3-0.67.7
3.Goran RadonjićSarajevo 7210623812.2-0.311.9
4.Samir SmajićSarajevo 70922418.00.38.3
5.Nedim ČehajićSarajevo 6710224312.30.012.3
6.Žarko RomićPosušje 67952439.90.210.1
7.David WilsonSarajevo 6510424413.90.013.9
8.Jasmin SelmanagićSarajevo 62892458.60.38.9
9.Nevenko ĆukPosušje 578925812.90.313.2
10.Igor BarošSarajevo 579325312.20.212.4
11.Bahrudin ZjajoSarajevo 569626314.2-0.114.1
12.Anita SelmanagićSarajevo 5510125317.5-0.117.4
13.Adnan SrnaSarajevo 549525714.50.214.7
14.Izo TankićSarajevo 5310825820.1-1.618.5
15.Mario MandurićPosušje 347428514.20.314.5
16.Edina SudžukaSarajevo 258731930.50.430.9
17.Ljilja SrnaSarajevo 228530929.7-0.129.6
18.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2230837.90.38.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2017, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba