Turnir: Jesenji turnir

Datum turnira: 14.10.2017

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 14.10.2017

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   14.10.2017

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Jasmin SelmanagićSarajevo 35466710.5-2.08.5
2.Bahrudin ZjajoSarajevo 23387914.7-0.614.1
3.Ešref SalkovićSarajevo 22348714.80.014.8
4.Damir BilalagićSarajevo 21458122.5-3.618.9
5.Dragan BabanSarajevo 21378316.9-0.316.6
6.Nedim ČehajićSarajevo 21328412.20.112.3
7.Adnan HadžićSarajevo 20448424.5-3.221.3
8.Bekim ZuferiKrivaja 17358819.00.019.0
9.Asim OmanićSarajevo 17308913.50.113.6
10.Mirza KapetanovićSarajevo 14428926.9-2.524.4
11.Željko LerSarajevo 14339623.50.023.5
12.Boštjan SelanSarajevo 14369122.50.022.5
13.Mario PerićPosušje 13359525.20.025.2
14.Fadil OmerspahićSarajevo 12309722.90.123.0
15.Željko MatijevićSarajevo 11399529.6-1.528.1
16.Džemo BorovinaSarajevo 82410020.30.120.4
17.Dražen TomljenovićSarajevo 73710233.9-0.533.4
18.Edina SudžukaSarajevo 72211230.10.230.3
19.Mirjana MirkovićSarajevo 72610126.40.126.5
20.Azra KavazovićSarajevo 72510425.40.125.5
21.Nebojša SoldatSmreka 33112554.1-0.154.0
22.Sanjin RadonjaSmreka 32711232.30.232.5

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2017, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba