Turnir: Finalni turnir

Datum turnira: 21.10.2017

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 21.10.2017

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   21.10.2017

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Dejan Šaran - PROPGA BiH 3130710.00.00.0
2.Tiho ParlovPosušje 2938748.7-0.48.3
3.Samir SmajićSarajevo 2937738.2-0.28.0
4.Žarko RomićPosušje 28397410.5-0.69.9
5.Jasmin SelmanagićSarajevo 2633798.50.18.6
6.Asim OmanićSarajevo 24387813.6-0.613.0
7.Adnan SrnaSarajevo 22368114.50.014.5
8.David WilsonSarajevo 21358113.90.013.9
9.Adnan HadžićSarajevo 19418421.3-2.019.3
10.Ivan LončarPosušje 19368417.30.017.3
11.Izo TankićSarajevo 18398621.3-1.220.1
12.Bahrudin ZjajoSarajevo 17318714.10.114.2
13.Anita SelmanagićSarajevo 15308817.40.117.5
14.Midhat KuloSarajevo 15279114.00.114.1
15.Željko MatijevićSarajevo 14379628.1-0.527.6
16.Boštjan SelanSarajevo 13329522.50.022.5
17.Dražen TomljenovićSarajevo 12439533.4-3.529.9
18.Edina SudžukaSarajevo 123010330.30.230.5
19.Ljilja SrnaSarajevo 123210029.70.029.7
20.Mirza KapetanovićSarajevo 12349824.40.024.4
21.Ognjen DžinićSarajevo 11579647.0-10.536.5
22.Miroslav TomićSarajevo 11269215.60.115.7
23.Damir BilalagićSarajevo 10269618.90.119.0
24.Mario PerićPosušje 82810725.20.125.3
25.Mirjana MirkovićSarajevo 72710126.50.226.7
26.Harun ČovčićSarajevo 33312354.00.054.0
27.Dinko TursićKrivaja 32212438.90.239.1
28.Adnan BrčićKrivaja 01813849.40.249.6
29.Adis MujanovićKrivaja 00032.60.132.7
30.Varmo HalopainenGost 01712332.10.232.3
31.Fadil OmerspahićSarajevo 00023.00.123.1

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2017, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba