Turnir: 14. kolo GK Krivaja

Datum turnira: 05.11.2017

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: White Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 05.11.2017

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   05.11.2017

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Bekim ZuferiKrivaja 30376619.0-0.418.6
2.Benjamin MujanovićKrivaja 28387025.5-0.824.7
3.Kenan MujanovićKrivaja 26477147.9-5.542.4
4.Haris ĐerzićKrivaja 23347428.90.028.9
5.Samir BešlijaKrivaja 22317524.00.124.1
6.Dinko TursićKrivaja 20367739.10.039.1
7.Kemal MrahorovićKrivaja 20307727.90.228.1
8.Haris MujanovićKrivaja 16288437.10.237.3
9.Azmin KaranovićKrivaja 16278533.10.233.3
10.Ferid MujanovićKrivaja 16268229.70.229.9
11.Ibrahim MujanovićKrivaja 15388251.8-1.050.8
12.Adnan BrčićKrivaja 12319149.60.049.6

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba