Turnir: 3. kolo lige GK Krivaja

Datum turnira: 03.06.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 03.06.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   03.06.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Benjamin MujanovićKrivaja 28386824.8-0.824.0
2.Bekim ZuferiKrivaja 28337017.90.017.9
3.Samir BešlijaKrivaja 27367124.50.024.5
4.Dinko TursićKrivaja 25387534.6-1.033.6
5.Haris ĐerzićKrivaja 19287926.20.126.3
6.Adnan BrčićKrivaja 14318846.30.046.3
7.Azmin KaranovićKrivaja 14239033.30.233.5

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba