Turnir: VF

Datum turnira: 05.05.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: VF Golf igralište

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 05.05.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   05.05.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Merim VučkićGost 29427413.3-1.811.5
2.Tiho ParlovPosušje 2836748.10.08.1
3.Dejan Šaran - PROPGA BiH 2827740.00.00.0
4.David WilsonSarajevo 25397814.1-0.913.2
5.Samir SmajićSarajevo 2534788.60.08.6
6.Nedim ČehajićSarajevo 22358012.60.012.6
7.Mario PerićPosušje 21458525.5-3.621.9
8.Asim OmanićSarajevo 21338413.10.013.1
9.Jasmin SelmanagićSarajevo 2029828.90.19.0
10.Izo TankićSarajevo 19368718.60.018.6
11.Igor BarošSarajevo 19308512.80.112.9
12.Džemo BorovinaSarajevo 17369020.40.020.4
13.Haris ĐerzićKrivaja 16439129.3-3.425.9
14.Bahrudin ZjajoSarajevo 16308914.40.114.5
15.Ermina VučkićGost 15399229.0-1.527.5
16.Anita SelmanagićSarajevo 14298917.50.117.6
17.Fadil OmerspahićSarajevo 13379023.3-0.422.9
18.Asim SelmanagićSarajevo 13349522.70.022.7
19.Nuno SantosGost 13299319.00.119.1
20.Željko LerSarajevo 12329823.60.023.6
21.Adnan HadžićSarajevo 112610019.50.119.6
22.Ferid MujanovićKrivaja 93410229.40.029.4
23.Kemal StočaninGost 84910854.0-6.547.5
24.Dražen TomljenovićSarajevo 83010428.40.228.6
25.Reuf SelmanagićSarajevo 7359929.80.029.8
26.Kemal MrahorovićKrivaja 72910628.70.228.9
27.Boštjan SelanSarajevo 72011422.50.122.6
28.Harun ČovčićSarajevo 65010552.5-7.045.5
29.Mirza KapetanovićSarajevo 62910024.80.124.9
30.Damir BilalagićSarajevo 62110719.20.119.3
31.Adis MujanovićKrivaja 52611733.10.233.3
32.Safet AvdićKrivaja 43212454.00.054.0
33.Željko MatijevićSarajevo 42111528.00.228.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba