Turnir: Proljetni Turnir

Datum turnira: 13.04.2013 - 14.04.2013

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   13.04.2013   |   14.04.2013   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Jasmin SelmanagićSarajevo 50661608.8-0.38.5
2.Amar ArslanagićSarajevo 487115711.5-0.311.2
3.Nedim ČehajićSarajevo 446916513.20.013.2
4.Bahrudin ZjajoSarajevo 406817014.50.014.5
5.Lamija PrcićSarajevo 40481937.90.18.0
6.Goran RadonjićSarajevo 397517120.0-1.918.1
7.Asim OmanićSarajevo 345918314.40.214.6
8.Midhat KuloSarajevo 296319321.4-0.720.7
9.Miroslav TomićSarajevo 296218518.40.118.5
10.Anita SelmanagićSarajevo 233621915.00.215.2
11.Damir BilalagićSarajevo 195020418.90.219.1
12.Reuf SelmanagićSarajevo 166319826.40.126.5
13.Edin ArslanagićSarajevo 166219524.10.124.2
14.Jasminka ŠehovićSarajevo 103723828.40.428.8
15.Wilijam LewisGost 93423120.00.120.1
16.Emir SalkićSarajevo 71711421.30.221.5

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba