Turnir: Turnir Prijatelja

Datum turnira: 15.05.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 15.05.2016

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   15.05.2016

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Dejan Šaran - PROPGA BiH 3332690.00.00.0
2.Samir SmajićSarajevo 2533778.20.18.3
3.Ognjen BarošSarajevo 22338010.80.110.9
4.Lejla BradićSarajevo 21398119.3-1.218.1
5.Adnan SrnaSarajevo 20318612.90.113.0
6.David WilsonSarajevo 18328713.20.113.3
7.Igor BarošSarajevo 18318412.30.112.4
8.Nedim ČehajićSarajevo 17298611.70.111.8
9.Anuar KasmanGost 16328816.90.117.0
10.Bahrudin ZjajoSarajevo 13279114.20.114.3
11.Izo TankićSarajevo 12599345.8-11.534.3
12.Mirjana MirkovićSarajevo 92610224.80.124.9
13.Damir BilalagićSarajevo 92510622.60.122.7
14.Adnan HadžićSarajevo 82910730.10.230.3
15.Nekir KukuruzovićGost 72510524.20.124.3
16.Edin ArslanagićSarajevo 52410825.50.125.6

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba