Turnir: 4. Regionalno Prvenstvo

Datum turnira: 04.06.2016 - 05.06.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 119 | Cr: 65.8

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   04.06.2016   |   05.06.2016   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Jasmin SelmanagićSarajevo 52701539.7-0.39.4
2.Igor BarošSarajevo 517616212.7-1.211.5
3.Midhat KuloSarajevo 507715513.8-1.812.0
4.Feđa SelmanagićSarajevo 497215612.3-1.211.1
5.Ognjen BarošSarajevo 476616211.10.111.2
6.David WilsonSarajevo 426716813.40.013.4
7.Anuar KasmanGost 377217017.2-0.616.6
8.Edina SudžukaSarajevo 278418932.9-6.526.4
9.Velimir ŽuržulovićSarajevo 276718020.3-1.119.2
10.Adnan HadžićSarajevo 257818929.3-3.026.3
11.Damir BilalagićSarajevo 216019121.50.121.6
12.Mirza KapetanovićSarajevo 206419824.90.125.0
13.Boštjan SelanSarajevo 187519630.3-2.527.8

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba