Turnir: 1. Prvenstvo Crne Gore u golfu

Datum turnira: 21.05.2016 - 22.05.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   21.05.2016   |   22.05.2016   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mahir KadrićSarajevo 60701445.60.05.6
2.Samir SmajićSarajevo 58731468.3-0.77.6
3.Dejan ŠaranPGA BiH 53511510.00.00.0
4.Snježana CrnoglavacGost 527615214.0-0.313.7
5.Frano MarinčićPosušje 51691559.6-0.39.3
6.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 50681548.60.18.7
7.Ivo VukadinGost 50601575.50.25.7
8.Žarko RomićPosušje 496515810.3-0.99.4
9.Asim OmanićSarajevo 446716711.60.011.6
10.Tiho ParlovPosušje 426416811.80.111.9
11.Ognjen BarošSarajevo 406016710.90.211.1
12.David WilsonSarajevo 386516713.30.113.4
13.Goran RadonjićSarajevo 365917312.70.212.9
14.Igor BarošSarajevo 365917312.40.212.6
15.Nedim ČehajićSarajevo 325417911.80.212.0
16.Rikard KrasnićGost 316617918.00.118.1
17.Milan ZecGost 306617818.60.118.7
18.Sead FrancaSarajevo 296519123.00.123.1
19.Adnan SrnaSarajevo 285018213.00.213.2
20.Goranko PavelićGost 284918912.60.212.8
21.Vule SamardžićGost 265319619.00.219.2
22.Rade ĐorđevićPosušje 238420738.1-6.032.1
23.Edina SudžukaSarajevo 217319734.9-2.032.9
24.Jasmin SelmanagićSarajevo 20338212.30.112.4
25.Slavoljub ŠćekićGost 197219530.0-1.029.0
26.Risto LučićGost 187220331.80.031.8
27.Adnan HadžićSarajevo 186720630.30.030.3
28.Džemo BorovinaSarajevo 185920324.40.224.6
29.Anuar KasmanGost 174519717.00.217.2
30.Ahmed BrkanovićGost 1410020354.0-14.040.0
31.Boštjan SelanSarajevo 146221132.6-2.330.3
32.Veljko LončarPosušje 14328918.50.118.6
33.Ljilja SrnaSarajevo 104623230.80.431.2
34.Mirjana MirkovićSarajevo 103422824.90.225.1
35.Aleksandar VeljovićBetanija 95223436.80.437.2
36.Jerko JurišićPosušje 8269518.20.218.4
37.Velizar MarkovićGost 77424054.0-1.053.0
38.Slobodanka ŠćekićGost 74922735.50.435.9
39.Dražen TomljenovićSarajevo 44510544.1-4.439.7
40.Miloš JeknićGost 23012754.00.154.1
41.Lejla BradićSarajevo 00018.1--

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba