Turnir: Klubski susret Sarajevo - Diners Ljubljana

Datum turnira: 23.07.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 23.07.2016

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   23.07.2016

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Dejan Šaran - PROPGA BiH 3231710.00.00.0
2.Jasmin SelmanagićSarajevo 27377510.0-0.29.8
3.Tiho ParlovPosušje 26377812.0-0.311.7
4.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2635769.30.09.3
5.Nedim ČehajićSarajevo 25377812.4-0.312.1
6.Ivo StomilovićGost 2427804.60.14.7
7.David WilsonSarajevo 23377913.9-0.313.6
8.Ognjen BarošSarajevo 22318711.60.111.7
9.Mahir KadrićSarajevo 2227815.80.15.9
10.Bahrudin ZjajoSarajevo 20348314.60.014.6
11.Adnan SrnaSarajevo 20338414.00.014.0
12.Janez BogatajGost 20318210.90.111.0
13.Miran SetnikarGost 18308613.40.113.5
14.Adnan HadžićSarajevo 16389427.1-1.026.1
15.Amel FestaSarajevo 16319822.70.122.8
16.Aleš ČukGost 16349021.20.021.2
17.Anuar KasmanGost 16308916.70.116.8
18.Asim SelmanagićSarajevo 15349021.00.021.0
19.Mirjana MirkovićSarajevo 13339425.30.025.3
20.Željko MatijevićSarajevo 113310328.80.028.8
21.Boštjan SelanSarajevo 11319924.90.125.0
22.Ljilja SrnaSarajevo 103310232.20.032.2
23.Damir BilalagićSarajevo 10309621.70.121.8
24.Edina SudžukaSarajevo 41911126.70.226.9
25.Damir CotaGost 23012246.00.246.2
26.Reuf SelmanagićSarajevo 00028.20.128.3

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba