Turnir: Posušje Open 2016 - boduje se za Masters

Datum turnira: 11.06.2016 - 12.06.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Igralište: Topala

CSA turnira

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   11.06.2016   |   12.06.2016   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 63691298.80.08.8
2.Robert MandurićPosušje 61691319.4-0.19.3
3.Žarko RomićPosušje 60681329.50.19.6
4.Dejan Šaran - PROPGA BiH 56501370.00.00.0
5.Samir SmajićSarajevo 55611377.60.27.8
6.Nevenko ĆukPosušje 546814314.5-0.214.3
7.Goran RadonjićSarajevo 496114612.90.213.1
8.Ognjen BarošSarajevo 465514911.20.211.4
9.Jasmin SelmanagićSarajevo 46541469.40.29.6
10.Tiho ParlovPosušje 455615612.00.212.2
11.Midhat KuloSarajevo 445614912.00.212.2
12.Veljko LončarPosušje 426215218.70.118.8
13.Jerko JurišićPosušje 406215418.50.118.6
14.Ivan LončarPosušje 377415930.9-1.529.4
15.Mirko MarinčićPosušje 355116116.70.216.9
16.David WilsonSarajevo 354815913.40.213.6
17.Asim SelmanagićSarajevo 345616620.80.120.9
18.Boštjan SelanSarajevo 235617127.80.228.0
19.Mario MandurićPosušje 222923613.90.214.1
20.Adnan HadžićSarajevo 174019426.30.226.5
21.Mirza KapetanovićSarajevo 174018725.00.225.2
22.Željko KovačPosušje 152724320.50.220.7

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba