Turnir: Klupska liga GK Posušje 4.kolo

Datum turnira: 09.07.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Igralište: Topala

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati: Bruto - 09.07.2016

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   09.07.2016

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Nevenko ĆukPosušje 34426214.3-1.812.5
2.Ivan AntićPosušje 26387020.4-0.819.6
3.Zvonimir VasiljPosušje 25367118.50.018.5
4.Amir HaddGost 24427228.3-2.825.5
5.Ivan LončarPosušje 20328829.40.029.4
6.Marko GalićPosušje 20318022.40.122.5
7.Jerko JurišićPosušje 19288218.60.118.7
8.Živko MikulićPosušje 18318025.10.125.2
9.Mate JurkovićPosušje 15288222.00.122.1
10.Mirko MarinčićPosušje 12218416.90.117.0
11.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 11328938.70.038.7

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba