Turnir: Turnir firme HIT TOURS RAFTING

Datum turnira: 29.05.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: VF Golf igralište

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 29.05.2016

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   29.05.2016

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Jasmin SelmanagićSarajevo 35486712.4-2.79.7
2.Dejan Šaran - PROPGA BiH 3231710.00.00.0
3.Feđa SelmanagićSarajevo 27427514.1-1.812.3
4.Nedim ČehajićSarajevo 23357912.00.012.0
5.Bahrudin ZjajoSarajevo 22378014.3-0.314.0
6.Adnan SrnaSarajevo 20348213.20.013.2
7.Anuar KasmanGost 18348617.20.017.2
8.Midhat KuloSarajevo 18308813.70.113.8
9.Igor BarošSarajevo 17299112.60.112.7
10.Damir BilalagićSarajevo 16398722.7-1.221.5
11.Damir ŠaranSarajevo 16349320.60.020.6
12.Reuf SelmanagićSarajevo 13399729.6-1.528.1
13.Asim SelmanagićSarajevo 12329420.80.020.8
14.Adnan HadžićSarajevo 10389830.3-1.029.3
15.Ljilja SrnaSarajevo 9369631.20.031.2
16.Amra ČehajićSarajevo 9349929.60.029.6
17.Željko MatijevićSarajevo 63010428.30.228.5
18.Mirza KapetanovićSarajevo 52210924.80.124.9

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba