Turnir: Finkenstein

Datum turnira: 07.07.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 72

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 124 | Cr: 72

Ženski tee: Orange Tee - Sr: 120 | Cr: 72.6

Igralište: FINKENSTEIN Schloss

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 07.07.2016

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   07.07.2016

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2533869.00.19.1
2.Žarko RomićPosušje 2434859.60.09.6
3.Tiho ParlovPosušje 22348812.40.012.4
4.Ognjen BarošSarajevo 19309211.10.111.2
5.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 16309615.60.115.7
6.Bahrudin ZjajoSarajevo 16309414.30.114.4
7.Adnan SrnaSarajevo 102310513.50.113.6
8.Nekir KukuruzovićGost 73010524.40.124.5

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba