Turnir: Aroretum 2016

Datum turnira: 10.07.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 71

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 131 | Cr: 68.8

Ženski tee: Red Tee - Sr: 120 | Cr: 66.2

Igralište: ARBORETUM

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 10.07.2016

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   10.07.2016

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Žarko RomićPosušje 2633849.70.19.8
2.Tiho ParlovPosušje 21318912.40.112.5
3.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2129879.10.19.2
4.Bahrudin ZjajoSarajevo 20319214.50.114.6
5.Ognjen BarošSarajevo 20308911.30.111.4
6.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 18339215.80.015.8
7.Adnan SrnaSarajevo 17289513.70.113.8
8.Nekir KukuruzovićGost 112910624.60.124.7

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba