Turnir: 8. SARAJEVSKI PRO-AM

Datum turnira: 28.09.2018 - 30.09.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: PGA BIH

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   28.09.2018   |   29.09.2018   |   30.09.2018   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Sebastijan Ajster - PROPGA BiH 76741280.0--
2.Miro Raič - PROGost 68661360.0--
3.Janez Grilc - PROGost 68661410.0--
4.Sinan Caglayan-PROPGA BiH 65691393.0--
5.Urban Legat - PROPGA BiH 65631400.0--
6.Mladen MušuraPosušje 64721404.7--
7.Andrej Kraljić - PROGost 62601430.0--
8.Hakan Yamac - PROPGA BiH 59631492.3--
9.Darko Ljubanović - PROGost 59581460.0--
10.Robert Savić - PROGost 58561460.0--
11.Adam Osmančević - PROGost 57551480.0--
12.Tiho ParlovPosušje 55691507.2--
13.Dejan Šaran - PROPGA BiH 53511580.0--
14.Samir SmajićSarajevo 52621555.8--
15.Merim VučkićGost 517115310.0--
16.Goran RadonjićSarajevo 506915510.1--
17.Žarko RomićPosušje 46611628.4--
18.Asim OmanićSarajevo 436317111.9--
19.Šefik MustedanagićGost 426716613.0--
20.Nikola RajkovićGost 426316811.0--
21.Gordan MiralemSarajevo 417316918.0--
22.Milan ZecGost 406717615.0--
23.Jerko JurišićPosušje 398016620.6--
24.Simon VabičGost 397717020.0--
25.Ermina VučkićGost 358117125.0--
26.Damir BilalagićSarajevo 357117317.7--
27.David WilsonSarajevo 325117910.9--
28.Slobodan RakitaGost 315619216.0--
29.Benjamin MujanovićKrivaja 306018718.3--
30.Anita SelmanagićSarajevo 305917718.1--
31.Midhat KuloSarajevo 305718114.9--
32.Vedran JuračGost 287719228.0--
33.Aleksandar BursićGost 274719213.0--
34.Zlatan MuslimovićSarajevo 236719225.0--
35.Midhad BobićGost 235418215.0--
36.Samir BešlijaKrivaja 216319424.3--
37.Dragan BabanSarajevo 213724917.4--
38.Mirza KapetanovićSarajevo 206919125.4--
39.Željko LerSarajevo 204820019.3--
40.Kemal SelmanagićSarajevo 195120921.3--
41.Slobodan CvetkovićGost 174921120.0--
42.Josip KordićGost 117321136.0--
43.Milica OšapGost 97620735.0--

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba