Turnir: 3. kolo Lige BiH

Datum turnira: 12.05.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 12.05.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   12.05.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 3232647.30.17.4
2.Dejan Šaran - PROPGA BiH 3127660.00.00.0
3.David WilsonSarajevo 30337213.20.013.2
4.Jasmin SelmanagićSarajevo 2930679.00.19.1
5.Mladen MušuraPosušje 2929686.00.16.1
6.Ivan LončarPosušje 28336816.30.016.3
7.Mahir KadrićSarajevo 2828697.60.17.7
8.Mario PerićPosušje 27347121.90.021.9
9.Frano MarinčićPosušje 27296910.40.110.5
10.Nedim ČehajićSarajevo 26297112.60.112.7
11.Fadil OmerspahićSarajevo 25347122.90.022.9
12.Džemo BorovinaSarajevo 25327120.40.020.4
13.Igor BarošSarajevo 25287312.90.113.0
14.Ognjen BarošSarajevo 25287212.30.112.4
15.Benjamin MujanovićKrivaja 24337324.80.024.8
16.Goran RadonjićSarajevo 24277212.20.112.3
17.Tiho ParlovPosušje 2425728.10.18.2
18.Bahrudin ZjajoSarajevo 23277314.50.114.6
19.Bekim ZuferiKrivaja 22267617.80.117.9
20.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 22257514.80.114.9
21.Azmin KaranovićKrivaja 21347633.30.033.3
22.Jerko JurišićPosušje 20287620.80.120.9
23.Dragan BabanSarajevo 20258216.80.116.9
24.Dominik DukaričKrivaja 19258219.80.119.9
25.Dražen TomljenovićSarajevo 18288128.60.228.8
26.Samir BešlijaKrivaja 18277824.20.124.3
27.Veljko LončarPosušje 18257819.50.119.6
28.Haris MujanovićKrivaja 17328137.50.037.5
29.Kenan MujanovićKrivaja 16348142.10.042.1
30.Kemal MrahorovićKrivaja 16288028.90.229.1
31.Ferid MujanovićKrivaja 15258329.40.229.6
32.Haris ĐerzićKrivaja 15238525.90.126.0
33.Ivan MandurićPosušje 15228420.10.120.2
34.Goran MiličevićKrivaja 8209639.00.239.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba