Turnir: 4. kolo Lige BiH

Datum turnira: 13.05.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 13.05.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   13.05.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 3535617.40.07.4
2.Dejan Šaran - PROPGA BiH 3430620.00.00.0
3.Ivan LončarPosušje 32376416.3-0.316.0
4.Frano MarinčićPosušje 32346410.50.010.5
5.Tiho ParlovPosušje 3233648.20.18.3
6.Mladen MušuraPosušje 3232646.00.16.1
7.Goran RadonjićSarajevo 31346512.30.012.3
8.Jasmin SelmanagićSarajevo 3132659.10.19.2
9.Bekim ZuferiKrivaja 30366617.90.017.9
10.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 28326814.90.115.0
11.Nedim ČehajićSarajevo 27297012.70.112.8
12.Veljko LončarPosušje 25317219.60.119.7
13.Mahir KadrićSarajevo 2525717.70.17.8
14.Mario PerićPosušje 24327221.90.021.9
15.Benjamin MujanovićKrivaja 23327424.80.024.8
16.Dragan BabanSarajevo 23277516.90.117.0
17.David WilsonSarajevo 23268213.20.113.3
18.Haris ĐerzićKrivaja 22317526.00.126.1
19.Bahrudin ZjajoSarajevo 22267414.60.114.7
20.Jerko JurišićPosušje 21297820.90.121.0
21.Džemo BorovinaSarajevo 21277720.40.120.5
22.Azmin KaranovićKrivaja 20347833.30.033.3
23.Igor BarošSarajevo 20237813.00.113.1
24.Samir BešlijaKrivaja 18277824.30.124.4
25.Kenan MujanovićKrivaja 16318442.10.042.1
26.Kemal MrahorovićKrivaja 16278429.10.229.3
27.Dražen TomljenovićSarajevo 16268528.80.229.0
28.Dominik DukaričKrivaja 16238019.90.120.0
29.Haris MujanovićKrivaja 15318337.50.037.5
30.Fadil OmerspahićSarajevo 15238422.90.123.0
31.Ognjen BarošSarajevo 131511112.40.112.5
32.Ferid MujanovićKrivaja 12218929.60.229.8
33.Goran MiličevićKrivaja 61410639.20.239.4

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba