Turnir: PRESIDENT CUP - boduje se za Masters

Datum turnira: 02.06.2018 - 03.06.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   02.06.2018   |   03.06.2018   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Samir SmajićSarajevo 56721498.0-0.57.5
2.Jasmin SelmanagićSarajevo 52691539.30.09.3
3.Lamija PrcićSarajevo 496415610.60.110.7
4.David WilsonSarajevo 487215611.6-0.311.3
5.Tiho ParlovPosušje 47621618.50.18.6
6.Goran RadonjićSarajevo 466916212.30.012.3
7.Žarko RomićPosušje 466815810.40.110.5
8.Izo TankićSarajevo 437916218.6-2.216.4
9.Bahrudin ZjajoSarajevo 416716914.80.114.9
10.Nedim ČehajićSarajevo 416416411.60.111.7
11.Ognjen BarošSarajevo 395817111.40.211.6
12.Igor BarošSarajevo 386516813.40.113.5
13.Asim OmanićSarajevo 386217113.10.113.2
14.Gordan MiralemSarajevo 347517723.5-2.421.1
15.Anita SelmanagićSarajevo 346317417.7-0.217.5
16.Mario MandurićPosušje 345917714.90.215.1
17.Mario PerićPosušje 337417621.9-1.620.3
18.Boštjan SelanSarajevo 306718120.6-1.119.5
19.Fadil OmerspahićSarajevo 297118123.2-1.921.3
20.Adnan HadžićSarajevo 296219019.70.219.9
21.Ivan MandurićPosušje 246218820.40.120.5
22.Harun ČovčićSarajevo 208520241.5-6.535.0
23.Dražen TomljenovićSarajevo 186520327.50.027.5
24.Karlo ZovkoPosušje 175121825.50.125.6

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba