Turnir: XVII SBERBANK MASTERS

Datum turnira: 12.10.2018 - 14.10.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   12.10.2018   |   13.10.2018   |   14.10.2018   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Tiho ParlovPosušje 871062207.3-0.76.6
2.Samir SmajićSarajevo 871042206.0-0.35.7
3.Feđa SelmanagićSarajevo 7610423410.5-0.510.0
4.Jasmin SelmanagićSarajevo 72992359.20.29.4
5.Goran RadonjićSarajevo 7010023710.0-0.29.8
6.Žarko RomićPosušje 68922438.70.28.9
7.Nedim ČehajićSarajevo 679624110.20.310.5
8.David WilsonSarajevo 649624611.20.211.4
9.Asim OmanićSarajevo 619325010.90.311.2
10.Izo TankićSarajevo 6010625216.9-1.215.7
11.Bahrudin ZjajoSarajevo 549526015.70.115.8
12.Igor BarošSarajevo 539525714.30.214.5
13.Ognjen BarošSarajevo 53802629.60.39.9
14.Midhat KuloSarajevo 519126715.20.215.4
15.Anita SelmanagićSarajevo 489526318.30.218.5
16.Damir BilalagićSarajevo 378528117.80.218.0
17.Haris ĐerzićKrivaja 287330319.40.319.7
18.Ljilja SrnaSarajevo 259130830.80.431.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba