Turnir: Proljetni turnir

Datum turnira: 21.04.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 21.04.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   21.04.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Samir SmajićSarajevo 2431808.50.18.6
2.Nedim ČehajićSarajevo 20328412.50.112.6
3.Midhat KuloSarajevo 19348314.20.014.2
4.Bahrudin ZjajoSarajevo 18338414.40.014.4
5.Igor BarošSarajevo 18308512.70.112.8
6.Goran RadonjićSarajevo 17288712.10.112.2
7.Dragan BabanSarajevo 16309116.70.116.8
8.Džemo BorovinaSarajevo 14358920.40.020.4
9.Mario PerićPosušje 12349725.50.025.5
10.David WilsonSarajevo 12269414.00.114.1
11.Dražen TomljenovićSarajevo 11399629.9-1.528.4
12.Miroslav TomićSarajevo 112110315.70.115.8
13.Gordan MiralemSarajevo 10349424.30.024.3
14.Adnan HadžićSarajevo 102510419.40.119.5
15.Damir BilalagićSarajevo 9259819.10.119.2
16.Fadil OmerspahićSarajevo 8309923.20.123.3
17.Harun ČovčićSarajevo 73911854.0-1.552.5
18.Željko MatijevićSarajevo 73010427.80.228.0
19.Mirza KapetanovićSarajevo 62810024.70.124.8
20.Mirjana MirkovićSarajevo 52610226.70.226.9
21.Dinko TursićKrivaja 43211339.10.039.1
22.Ljilja SrnaSarajevo 21712129.80.230.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba