Turnir: Prvenstvo Bosne i Hercegovine - boduje se za Masters

Datum turnira: 08.09.2018 - 09.09.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   08.09.2018   |   09.09.2018   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mladen MušuraPosušje 68771365.7-1.04.7
2.Samir SmajićSarajevo 62721477.1-1.35.8
3.Tiho ParlovPosušje 59761478.7-1.57.2
4.Žarko RomićPosušje 58761479.6-1.38.3
5.Murat HotGost 58701466.5-0.46.1
6.Feđa SelmanagićSarajevo 537615411.5-1.110.4
7.Jasmin SelmanagićSarajevo 53711519.3-0.39.0
8.Goran RadonjićSarajevo 517315611.8-1.710.1
9.Ognjen BarošSarajevo 496715910.10.110.2
10.David WilsonSarajevo 476616410.70.110.8
11.Lamija PrcićSarajevo 436116211.00.211.2
12.Nedim ČehajićSarajevo 405717110.40.210.6
13.Igor BarošSarajevo 396617114.10.114.2
14.Midhat KuloSarajevo 386517014.80.114.9
15.Haris ĐerzićKrivaja 377917023.0-3.619.4
16.Damir BilalagićSarajevo 377217318.8-1.217.6
17.Gordan MiralemSarajevo 367417019.0-1.117.9
18.Izo TankićSarajevo 367017016.80.016.8
19.Bahrudin ZjajoSarajevo 346317815.50.115.6
20.Adnan SmajlovićGost 336418517.10.017.1
21.Haris MujanovićKrivaja 329418536.6-10.925.7
22.Benjamin MujanovićKrivaja 326918020.30.020.3
23.Samir BešlijaKrivaja 317219124.30.024.3
24.Džemo BorovinaSarajevo 286217918.2-0.517.7
25.Adnan HadžićSarajevo 245519119.00.119.1
26.Edina SudžukaSarajevo 227419232.1-1.530.6
27.Dražen TomljenovićSarajevo 206019523.8-0.323.5
28.Rubina SmajićSarajevo 166721036.00.036.0
29.Dinko TursićKrivaja 157220634.0-1.532.5
30.Adis MujanovićKrivaja 135523133.80.434.2
31.Kemal MrahorovićKrivaja 116121029.60.229.8

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba