Turnir: 2.kolo lige GK Posušje

Datum turnira: 19.05.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83 | Cr: 57.2

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Igralište: Topala

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 19.05.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   19.05.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 3234667.40.07.4
2.Tiho ParlovPosušje 2932688.30.18.4
3.Mario MandurićPosušje 28356914.70.014.7
4.Nevenko ĆukPosušje 28356813.60.013.6
5.Ivan LončarPosušje 27366916.00.016.0
6.Žarko RomićPosušje 25307110.10.110.2
7.Jerko JurišićPosušje 23367321.00.021.0
8.Zvonimir VasiljPosušje 21337520.10.020.1
9.Živko MikulićPosušje 19317821.40.121.5
10.Ivan IvankovićPosušje 18287817.40.117.5
11.Željko KovačPosušje 17308122.50.122.6
12.Marko GalićPosušje 15298224.40.124.5
13.Veljko LončarPosušje 15268219.70.119.8
14.Karlo ZovkoPosušje 13229725.30.125.4
15.Jadranko PanićPosušje 10299438.40.238.6
16.Marko MihaljPosušje 10219321.20.121.3
17.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 9168815.00.115.1
18.Smiljka PetricPosušje 8289338.60.238.8
19.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 7229933.90.234.1

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba