Turnir: 3.kolo lige GK Posušje

Datum turnira: 02.06.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83 | Cr: 57.2

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Igralište: Topala

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 02.06.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   02.06.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2629707.40.17.5
2.Marko MihaljPosušje 23367321.50.021.5
3.Ivan LončarPosušje 21307516.10.116.2
4.Zvonimir VasiljPosušje 20327620.10.020.1
5.Nevenko ĆukPosušje 17228613.80.113.9
6.Smiljka PetricPosušje 16418139.0-2.536.5
7.Jadranko PanićPosušje 15398338.8-1.537.3
8.Živko MikulićPosušje 15288221.60.121.7
9.Mate JurkovićPosušje 14268524.00.124.1
10.Ante KolobarićPosušje 14228615.90.116.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba