Turnir: 4.kolo lige GK Posušje

Datum turnira: 21.07.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83 | Cr: 57.2

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Igralište: Topala

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 21.07.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   21.07.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Žarko RomićPosušje 3539619.8-0.69.2
2.Ivan LončarPosušje 27346913.70.013.7
3.Robert MandurićPosušje 2729707.70.17.8
4.Zvonimir VasiljPosušje 26377120.2-0.419.8
5.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 24327315.10.115.2
6.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 20377830.3-0.529.8
7.Ante KolobarićPosušje 20297616.10.116.2
8.Živko MikulićPosušje 18317821.80.121.9
9.Nevenko ĆukPosušje 18268414.10.114.2
10.Smiljka PetricPosušje 15398136.7-1.535.2
11.Jadranko PanićPosušje 14358637.00.037.0
12.Marko GalićPosušje 14298324.90.125.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba