Turnir: 1. kolo lige GK Krivaja

Datum turnira: 29.04.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 29.04.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   29.04.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Bekim ZuferiKrivaja 32386418.4-0.617.8
2.Dinko TursićKrivaja 28456839.1-4.534.6
3.Ferid MujanovićKrivaja 25377129.9-0.529.4
4.Benjamin MujanovićKrivaja 25357124.80.024.8
5.Haris ĐerzićKrivaja 24357329.30.029.3
6.Samir BešlijaKrivaja 24337224.20.024.2
7.Azmin KaranovićKrivaja 23367433.30.033.3
8.Adnan BrčićKrivaja 20437649.6-3.546.1
9.Rasim MrkonjićKrivaja 17378145.9-0.545.4
10.Kemal MrahorovićKrivaja 17297928.50.228.7
11.Ibrahim MujanovićKrivaja 15368450.80.050.8
12.Safet AvdićKrivaja 7289454.2-0.254.0
13.Uzeir KalabićKrivaja 31710754.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba