Turnir: Jesenji turnir

Datum turnira: 06.10.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 06.10.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   06.10.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Ognjen BarošSarajevo 29397310.2-0.69.6
2.Nedim ČehajićSarajevo 27387510.6-0.410.2
3.Samir SmajićSarajevo 2530805.90.16.0
4.Asim OmanićSarajevo 22338410.80.110.9
5.Amel FestaSarajevo 21398117.6-0.916.7
6.David WilsonSarajevo 21318611.10.111.2
7.Igor BarošSarajevo 19348314.30.014.3
8.Jasmin SelmanagićSarajevo 1926909.10.19.2
9.Bahrudin ZjajoSarajevo 15289515.60.115.7
10.Midhat KuloSarajevo 14309215.10.115.2
11.Dražen TomljenovićSarajevo 13349523.60.023.6
12.Džemo BorovinaSarajevo 13319017.70.117.8
13.Damir BilalagićSarajevo 13309117.70.117.8
14.Adnan HadžićSarajevo 12279719.20.119.3
15.Adnan SrnaSarajevo 10239815.50.115.6
16.Željko MatijevićSarajevo 7339928.40.028.4
17.Edin ArslanagićSarajevo 72710628.30.228.5
18.Harun ČovčićSarajevo 6299927.10.227.3
19.Mirza KapetanovićSarajevo 62710725.00.125.1
20.Nebojša SoldatSmreka 33911548.2-1.546.7

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba