Turnir: Finalni turnir

Datum turnira: 20.10.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 20.10.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   20.10.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Midhat KuloSarajevo 23397915.4-0.914.5
2.Bahrudin ZjajoSarajevo 21378115.8-0.315.5
3.Adnan SrnaSarajevo 20358615.60.015.6
4.Kemal KordićGost 1926848.00.18.1
5.Igor BarošSarajevo 17308814.50.114.6
6.Džemo BorovinaSarajevo 16339017.80.017.8
7.Adnan HadžićSarajevo 14309919.30.119.4
8.Damir BilalagićSarajevo 14309218.00.118.1
9.Amel FestaSarajevo 14269916.70.116.8
10.Ljilja SrnaSarajevo 13379631.2-0.530.7
11.Željko MatijevićSarajevo 13369928.40.028.4
12.Dražen TomljenovićSarajevo 13349423.60.023.6
13.Mirjana MirkovićSarajevo 12349827.60.027.6
14.Reuf SelmanagićSarajevo 10379730.2-0.529.7
15.Sanjin RadonjaSmreka 103110727.80.027.8
16.Edin ArslanagićSarajevo 93110628.50.028.5
17.Nebojša SoldatSmreka 74311046.7-3.543.2
18.Mirza DurmiševićSarajevo 54111554.4-2.551.9
19.Minka BarošSarajevo 53310837.30.037.3

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba