Turnir: Sarajevo Open- Ptuj Slovenija

Datum turnira: 21.06.2018 - 22.06.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 71

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 124 | Cr: 67.5

Ženski tee: Red Tee - Sr: 113 | Cr: 67.8

Igralište: PTUJ

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   21.06.2018   |   22.06.2018   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Dejan Šaran - PROPGA BiH 48401750.00.00.0
2.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 45521787.60.27.8
3.Tiho ParlovPosušje 41511818.60.28.8
4.Jasmin SelmanagićSarajevo 38501799.30.29.5
5.Midhat KuloSarajevo 274120414.40.214.6
6.Asim SelmanagićSarajevo 245820022.30.122.4
7.Anita SelmanagićSarajevo 244819817.60.217.8
8.Mario PerićPosušje 225020520.40.220.6
9.Željko LerSarajevo 185221023.70.223.9
10.Nekir KukuruzovićGost 133210025.30.125.4
11.Reuf SelmanagićSarajevo 31911929.90.330.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba