Turnir: Info Studio Turnir

Datum turnira: 02.09.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 02.09.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   02.09.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Samir SmajićSarajevo 2936737.10.07.1
2.Asim OmanićSarajevo 28417513.4-1.511.9
3.David WilsonSarajevo 27387511.1-0.410.7
4.Ognjen BarošSarajevo 27387510.5-0.410.1
5.Nedim ČehajićSarajevo 26377610.6-0.210.4
6.Midhat KuloSarajevo 22358214.80.014.8
7.Džemo BorovinaSarajevo 21438121.0-2.818.2
8.Željko LerSarajevo 19408420.9-1.619.3
9.Damir BilalagićSarajevo 17358718.80.018.8
10.Zlatan MuslimovićGost 16438928.0-3.224.8
11.Mario PerićPosušje 16309418.10.118.2
12.Igor BarošSarajevo 16298714.00.114.1
13.Amir PervizSarajevo 14469031.5-5.026.5
14.Kemal SelmanagićSarajevo 14329321.30.021.3
15.Željko MatijevićSarajevo 12379728.8-0.528.3
16.Harun ČovčićSarajevo 12379127.5-0.527.0
17.Dražen TomljenovićSarajevo 12329723.80.023.8
18.Adnan HadžićSarajevo 12289618.90.119.0
19.Arjana SelmanagićSarajevo 10439940.5-3.537.0
20.Ermin BegoliSarajevo 94610141.3-5.036.3
21.Gordan MiralemSarajevo 9289418.90.119.0
22.Adi BegoliGost 64810854.0-6.048.0
23.Nebojša SoldatSmreka 63612048.00.048.0
24.Damir BuljubašićBetanija 62912140.00.240.2
25.Asim SelmanagićSarajevo 61613122.20.122.3
26.Edin ArslanagićSarajevo 42510928.00.228.2
27.Bojan SadikovićGost 34211554.0-3.051.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba