Turnir: 7. kolo lige GK Posušje

Datum turnira: 20.10.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 87.4 | Cr: 58.1

Ženski tee: Red Tee - Sr: 86 | Cr: 58.5

Igralište: Topala 5

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 20.10.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   20.10.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Tiho ParlovPosušje 3334656.60.06.6
2.Ivan IvankovićPosušje 26367218.10.018.1
3.Ivan LončarPosušje 25327313.60.113.7
4.Žarko RomićPosušje 2527748.90.19.0
5.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2225788.50.18.6
6.Nevenko ĆukPosušje 21297814.80.114.9
7.Smiljka PetricPosušje 20418034.0-2.531.5
8.Ante KolobarićPosušje 20287815.60.115.7
9.Zvonimir VasiljPosušje 19307919.60.119.7
10.Veljko LončarPosušje 19298218.80.118.9
11.Marko GalićPosušje 17318325.30.125.4
12.Živko MikulićPosušje 16268522.10.122.2
13.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 13298830.10.230.3
14.Marko MihaljPosušje 13248722.00.122.1
15.Jadranko PanićPosušje 11309335.60.235.8
16.lidija hainesGost 11279434.00.234.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba