Turnir: MASTERS GK POSUŠJE

Datum turnira: 01.12.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 87.4 | Cr: 58.1

Ženski tee: Red Tee - Sr: 86 | Cr: 58.5

Igralište: Topala 5

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 01.12.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   01.12.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Ante CrnogoracGost 27317110.00.110.1
2.Mate JurkovićPosušje 25407324.6-1.623.0
3.Marko MihaljPosušje 22337822.20.022.2
4.Mario MandurićPosušje 21277915.90.116.0
5.Veljko LončarPosušje 20308219.00.119.1
6.Marko GalićPosušje 17318224.70.124.8
7.Jerko JurišićPosušje 17258517.80.117.9
8.Zvonimir VasiljPosušje 16258419.70.119.8
9.Ivan IvankovićPosušje 16268318.30.118.4
10.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 14299330.30.230.5
11.Karlo ZovkoPosušje 12239425.00.125.1
12.Živko MikulićPosušje 11238822.40.122.5
13.Nikša BorovacPosušje 7309843.20.243.4

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba