Turnir: Novembar/Studeni 2018

Datum turnira: 10.11.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 10.11.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   10.11.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Dejan Šaran - PROPGA BiH 2625780.00.00.0
2.Nedim ČehajićSarajevo 25367910.50.010.5
3.David WilsonSarajevo 21308411.40.111.5
4.Zlatan MuslimovićGost 18418924.4-2.022.4
5.Midhat KuloSarajevo 18309414.50.114.6
6.Bahrudin ZjajoSarajevo 17328815.50.115.6
7.Igor BarošSarajevo 17328514.80.114.9
8.Adnan SrnaSarajevo 16308815.80.115.9
9.Mirza KapetanovićSarajevo 13399025.1-1.223.9
10.Željko LerSarajevo 12299519.60.119.7
11.Adnan HadžićSarajevo 11269819.40.119.5
12.Dražen TomljenovićSarajevo 10309923.60.123.7
13.Mirjana MirkovićSarajevo 92710227.60.227.8
14.Asim SelmanagićSarajevo 92610122.50.122.6
15.Reuf SelmanagićSarajevo 73110329.70.029.7
16.Željko MatijevićSarajevo 42311128.40.228.6
17.Eniz SpahićSarajevo 23312654.00.054.0
18.Jasmin TerovićSarajevo 12912954.00.054.0
19.Jusuf ŠabanovićSarajevo 12713154.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba