Turnir: Novogodisnji turnir

Datum turnira: 29.12.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 87.4 | Cr: 58.1

Ženski tee: Red Tee - Sr: 86 | Cr: 58.5

Igralište: Topala 5

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 29.12.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   29.12.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Tiho ParlovPosušje 3335657.10.07.1
2.Asim OmanićSarajevo 22267711.20.111.3
3.Veljko LončarPosušje 21327719.10.019.1
4.Jerko JurišićPosušje 21317717.90.118.0
5.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2124778.80.18.9
6.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 18378029.5-0.529.0
7.Nevenko ĆukPosušje 18248215.10.115.2
8.Ivan IvankovićPosušje 17268218.40.118.5
9.Marko MihaljPosušje 16288422.30.122.4
10.Igor BarošSarajevo 15238314.90.115.0
11.Karlo ZovkoPosušje 13269125.10.125.2
12.Marko GalićPosušje 12268824.90.125.0
13.Rade PerkovicPosušje 9369953.50.053.5
14.Živko MikulićPosušje 8209322.60.122.7
15.Nikša BorovacPosušje 6319843.40.043.4

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba