Turnir: Turnir povodom dana Grada Sarajeva

Datum turnira: 06.04.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 119 | Cr: 65.8

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 06.04.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   06.04.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Adnan NovoSarajevo 30407411.3-0.810.5
2.Jasmin SelmanagićSarajevo 2837749.4-0.29.2
3.Samir SmajićSarajevo 2833745.70.15.8
4.Feđa SelmanagićSarajevo 27377510.0-0.29.8
5.Goran RadonjićSarajevo 2534799.60.09.6
6.Dragan BabanSarajevo 24417917.1-1.515.6
7.Adnan SrnaSarajevo 21388115.9-0.615.3
8.Igor BarošSarajevo 20348415.00.015.0
9.Asim OmanićSarajevo 20318311.30.111.4
10.Amel FestaSarajevo 19368416.80.016.8
11.Gordan MiralemSarajevo 19358416.70.016.7
12.Mario MandurićPosušje 19338616.10.016.1
13.Midhat KuloSarajevo 19348314.60.014.6
14.Nedim ČehajićSarajevo 19288610.50.110.6
15.Tiho ParlovPosušje 1925857.20.17.3
16.Izo TankićSarajevo 18319115.70.115.8
17.Bahrudin ZjajoSarajevo 18348415.60.015.6
18.David WilsonSarajevo 18298711.50.111.6
19.Ognjen BarošSarajevo 1726899.90.110.0
20.Karlo ZovkoPosušje 15409125.2-1.623.6
21.Adnan HadžićSarajevo 15299619.50.119.6
22.Kenan MujanovićKrivaja 14499236.5-6.530.0
23.Asim SelmanagićSarajevo 13349422.60.022.6
24.Haris ĐerzićKrivaja 13299619.70.119.8
25.Damir BilalagićSarajevo 13309118.10.118.2
26.Benjamin MujanovićKrivaja 12289418.50.118.6
27.Ešref SalkovićSarajevo 12259515.50.115.6
28.Haris MujanovićKrivaja 103410025.80.025.8
29.Udo DeppeGost 10309520.00.120.1
30.Ljilja SrnaSarajevo 92511130.70.230.9
31.Fadil OmerspahićSarajevo 71911221.80.121.9
32.Željko LerSarajevo 62310119.80.119.9
33.Zlatan MuslimovićSarajevo 61910418.00.118.1
34.Nebojša SoldatSmreka 32812143.20.243.4
35.Enisa OmanićSarajevo 21413942.90.243.1

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba