Turnir: FourSome

Datum turnira: 28.04.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 28.04.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   28.04.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Samir SmajićSarajevo 2935745.90.05.9
2.Nedim ČehajićSarajevo 23318210.60.110.7
3.Asim OmanićSarajevo 21328311.40.111.5
4.Bahrudin ZjajoSarajevo 19348415.70.015.7
5.David WilsonSarajevo 18308411.70.111.8
6.Midhat KuloSarajevo 17289014.70.114.8
7.Adnan HadžićSarajevo 112810319.70.119.8
8.Harun ČovčićSarajevo 102810427.30.227.5
9.Željko MatijevićSarajevo 93310028.60.028.6
10.Dražen TomljenovićSarajevo 9309723.80.123.9
11.Edin ArslanagićSarajevo 73310128.50.028.5
12.Mirza KapetanovićSarajevo 62310524.00.124.1
13.Zijad BlekićSarajevo 34011754.0-2.052.0
14.Jusuf ŠabanovićSarajevo 23612154.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba