Turnir: Turnir Portala - Turnir ruža

Datum turnira: 17.08.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 17.08.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   17.08.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Samir SmajićSarajevo 3037737.1-0.26.9
2.Nedim ČehajićSarajevo 28397411.1-0.610.5
3.Ognjen BarošSarajevo 26377611.0-0.210.8
4.David WilsonSarajevo 24358012.40.012.4
5.Goran RadonjićSarajevo 21318410.40.110.5
6.Bahrudin ZjajoSarajevo 19358315.50.015.5
7.Asim OmanićSarajevo 18298512.00.112.1
8.Asim SelmanagićSarajevo 17398923.2-1.222.0
9.Amel FestaSarajevo 16338716.90.016.9
10.Midhat KuloSarajevo 14308815.60.115.7
11.Mirza HodžićGost 13339524.00.024.0
12.Željko LerSarajevo 11289520.30.120.4
13.Damir BilalagićSarajevo 10269619.00.119.1
14.Adnan HadžićSarajevo 92410620.50.120.6
15.Kemal SelmanagićSarajevo 82610122.10.122.2
16.Marko NakićGost 81611112.00.112.1
17.Reuf SelmanagićSarajevo 73010530.10.230.3
18.Arjana SelmanagićSarajevo 63510437.60.037.6
19.Sead BalićSarajevo 43911754.1-1.552.6
20.Nebojša SoldatSmreka 43012643.90.244.1

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba