Turnir: 2. Kolo Lige BiH

Datum turnira: 12.05.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 87.4 | Cr: 58.1

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 92.1 | Cr: 61.2

Igralište: Topala 5

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati: Bruto - 12.05.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   12.05.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mladen MušuraPosušje 3434644.60.04.6
2.Samir SmajićSarajevo 3030696.10.16.2
3.Goran RadonjićSarajevo 2931709.30.19.4
4.Mario PerićPosušje 27367218.60.018.6
5.Tiho ParlovPosušje 2628727.40.17.5
6.Mario MandurićPosušje 24337416.30.016.3
7.Igor BarošSarajevo 24317515.20.115.3
8.Frano MarinčićPosušje 2428749.80.19.9
9.Žarko RomićPosušje 2427749.50.19.6
10.Ognjen BarošSarajevo 23277510.20.110.3
11.Jasmin SelmanagićSarajevo 2326759.40.19.5
12.Bekim ZuferiKrivaja 22297715.50.115.6
13.Nedim ČehajićSarajevo 21257710.80.110.9
14.David WilsonSarajevo 20247911.90.112.0
15.Fadil OmerspahićSarajevo 19318022.20.122.3
16.Veljko LončarPosušje 18278319.30.119.4
17.Mirza KapetanovićSarajevo 17288624.20.124.3
18.Dražen TomljenovićSarajevo 17318324.00.124.1
19.Karlo ZovkoPosušje 17298523.80.123.9
20.Adnan SrnaSarajevo 17248315.10.115.2
21.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 1719999.20.19.3
22.Haris MujanovićKrivaja 16308426.10.126.2
23.Benjamin MujanovićKrivaja 16248618.70.118.8
24.Gordan MiralemSarajevo 16248317.00.117.1
25.Živko MikulićPosušje 15288422.90.123.0
26.Nekir KukuruzovićGost 15259122.00.122.1
27.Haris ĐerzićKrivaja 15258720.00.120.1
28.Zlatan MuslimovićSarajevo 14219218.30.118.4
29.Bahrudin ZjajoSarajevo 14208815.80.115.9
30.Adnan HadžićSarajevo 13248620.00.120.1
31.Midhat KuloSarajevo 13218714.90.115.0
32.Rade PerkovicPosušje 8379850.8-0.550.3

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba