Turnir: Pivski turnir

Datum turnira: 01.06.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 87.4 | Cr: 58.1

Ženski tee: Red Tee - Sr: 86 | Cr: 58.5

Igralište: Topala 5

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 01.06.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   01.06.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Žarko RomićPosušje 3034689.60.09.6
2.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2932699.40.19.5
3.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 23307615.90.116.0
4.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 16308426.30.126.4
5.Ivan LončarPosušje 15228314.40.114.5
6.Nikša BorovacPosušje 12319942.00.042.0
7.Jusuf ŠabanovićSarajevo 42611150.50.250.7

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba