Turnir: 4. kolo Lige GK Posušje

Datum turnira: 24.08.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 87.4 | Cr: 58.1

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 92.1 | Cr: 61.2

Igralište: Topala 5

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 24.08.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   24.08.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mario MandurićPosušje 29386916.9-0.616.3
2.Ivan IvankovićPosušje 22317817.80.117.9
3.Nevenko ĆukPosušje 20278215.50.115.6
4.Jerko MarićGost 18368130.00.030.0
5.David WilsonSarajevo 18248412.40.112.5
6.Karlo ZovkoPosušje 16279224.60.124.7
7.Marko GalićPosušje 14278925.60.125.7
8.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 13278926.20.126.3
9.Živko MikulićPosušje 13278523.40.123.5
10.Smiljka PetricPosušje 12348728.80.028.8
11.Ante KolobarićPosušje 11208816.20.116.3
12.Stanko SimovicPosušje 9419754.0-2.551.5
13.Josip SimovicGost 83510154.00.054.0
14.Jadranko PanićPosušje 8299436.50.236.7
15.Zvonimir VasiljPosušje 81610820.20.120.3
16.Rade PerkovicPosušje 7309743.00.243.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba