Turnir: KUP BiH boduje se za Masters

Datum turnira: 25.05.2019 - 26.05.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   25.05.2019   |   26.05.2019   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Samir SmajićSarajevo 57681496.20.16.3
2.Tiho ParlovPosušje 56701487.50.07.5
3.Mahir KadrićSarajevo 55661506.10.16.2
4.Goran RadonjićSarajevo 46631649.40.19.5
5.Izo TankićSarajevo 447516115.9-1.814.1
6.Ognjen BarošSarajevo 426216310.30.210.5
7.David WilsonSarajevo 416316612.0-0.211.8
8.Gordan MiralemSarajevo 397216817.1-0.316.8
9.Adnan NovoSarajevo 375617410.60.210.8
10.Igor BarošSarajevo 366317415.30.215.5
11.Adnan SrnaSarajevo 346317615.20.115.3
12.Asim OmanićSarajevo 325417811.50.211.7
13.Adnan HadžićSarajevo 296118520.10.220.3
14.Midhat KuloSarajevo 295618115.00.215.2
15.Edin ArslanagićSarajevo 236520428.50.028.5
16.Fadil OmerspahićSarajevo 205820222.30.122.4
17.Dražen TomljenovićSarajevo 195720124.10.224.3
18.Damir BilalagićSarajevo 164120518.40.218.6
19.Harun ČovčićSarajevo 155220527.50.227.7
20.Ljilja SrnaSarajevo 135221630.50.430.9
21.Eniz SpahićSarajevo 126821234.0-1.332.7
22.Karlo ZovkoPosušje 124122224.00.224.2
23.Kemal SelmanagićSarajevo 123110221.80.121.9
24.Samir TataragićSarajevo 118222547.5-5.042.5
25.Zijad BlekićSarajevo 105723839.50.439.9
26.Jusuf ŠabanovićSarajevo 96325150.50.050.5
27.Mirza KapetanovićSarajevo 92910224.30.124.4
28.Nebojša SoldatSmreka 66024943.50.243.7

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba