Turnir: Forest Creek Tour - ZIKO

Datum turnira: 26.06.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: White Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 26.06.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   26.06.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Dinko TursićKrivaja 34486232.0-6.026.0
2.Haris ĐerzićKrivaja 30376620.2-0.419.8
3.Adnan BrčićKrivaja 23447345.5-4.041.5
4.Ferid MujanovićKrivaja 22347429.60.029.6
5.Haris MujanovićKrivaja 21307725.60.125.7
6.Adnan ŠabanovićKrivaja 20417848.6-2.546.1
7.Fadil OmerspahićSarajevo 20287622.40.122.5
8.Asim SelmanagićSarajevo 18277922.90.123.0
9.Kenan MujanovićKrivaja 16268428.50.228.7
10.Nermin MustafićKrivaja 15378554.3-0.553.8
11.Tarik ĐerzićKrivaja 15358551.50.051.5
12.Azmin KaranovićKrivaja 15259134.40.234.6
13.Tarik MujanovićKrivaja 14388352.7-1.051.7

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba