Turnir: Forest Creek Tour

Datum turnira: 31.08.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: White Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 31.08.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   31.08.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.David WilsonSarajevo 31346512.50.012.5
2.Benjamin MujanovićKrivaja 28347018.50.018.5
3.Samir BešlijaKrivaja 27347022.10.022.1
4.Dinko TursićKrivaja 26357226.30.026.3
5.Haris ĐerzićKrivaja 26317117.70.117.8
6.Azmin KaranovićKrivaja 25407134.5-2.032.5
7.Ferid MujanovićKrivaja 25377129.6-0.529.1
8.Adnan ŠabanovićKrivaja 22397540.6-1.539.1
9.Mario PerićPosušje 20267719.20.119.3
10.Tarik MujanovićKrivaja 19437750.9-3.547.4
11.Adnan BrčićKrivaja 18367840.40.040.4
12.Haris MujanovićKrivaja 18278325.40.125.5
13.Tarik ĐerzićKrivaja 17398149.8-1.548.3
14.Adis MujanovićKrivaja 15288736.20.236.4
15.Nermin MustafićKrivaja 12319254.1-0.154.0
16.Faris TursićKrivaja 52210354.5-0.554.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba