Turnir: Otvoreno Prvenstvo GK Sarajevo

Datum turnira: 04.07.2020 - 05.07.2020

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   04.07.2020   |   05.07.2020   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Jasmin SelmanagićSarajevo 56731489.1-0.68.5
2.Samir SmajićSarajevo 51631555.9-0.15.8
3.Tiho ParlovPosušje 49571595.80.26.0
4.Gordan MiralemSarajevo 457316114.4-1.213.2
5.Nedim ČehajićSarajevo 456716011.8-0.511.3
6.Ešref SalkovićSarajevo 396618216.50.016.5
7.Igor BarošSarajevo 376616814.60.114.7
8.Zijad BlekićSarajevo 367117018.2-0.617.6
9.Anita SelmanagićSarajevo 366217417.00.217.2
10.Bahrudin ZjajoSarajevo 366017513.60.113.7
11.Asim OmanićSarajevo 29397410.7-0.510.2
12.Jerko JurišićPosušje 276019018.90.119.0
13.Mušan ObućaGost 214219113.00.113.1
14.Željko LerSarajevo 165419721.20.221.4
15.Tarik KurbegovićSarajevo 127221638.4-1.536.9
16.Dženana ŠaranSarajevo 116322038.00.238.2
17.Tahir TaslamanSarajevo 23312354.00.054.0
18.Edin TalićSarajevo 25625754.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2020, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba