Turnir: Bajramski turnir

Datum turnira: 15.05.2021

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: GK Krivaja

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 98 | Cr: 62.6

Ženski tee: Red Tee - Sr: 101 | Cr: 64.2

Igralište: Forest Creek Golf & Lodge Resort

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 15.05.2021

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   15.05.2021

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Haris ĐerzićKrivaja 27377617.0-0.316.7
2.Merim VučkićKrivaja 27337510.30.110.4
3.Gordan MiralemSarajevo 26327811.80.111.9
4.Samir SmajićSarajevo 2628777.10.17.2
5.Zlatan MuslimovićKrivaja 25348216.80.016.8
6.David WilsonKrivaja 25347714.50.014.5
7.Benjamin MujanovićKrivaja 24327914.00.114.1
8.Paul PickupGost 2324846.80.16.9
9.Josip GrubišićPosušje 21368523.10.023.1
10.Tarik ĐerzićKrivaja 20398524.8-1.223.6
11.Kenan MujanovićKrivaja 20318418.30.118.4
12.Jasmin TerovićSarajevo 19338925.60.025.6
13.Mario MandurićPosušje 19268715.90.116.0
14.Azmin KaranovićKrivaja 18408832.4-2.030.4
15.Ferid MujanovićKrivaja 18378526.7-0.526.2
16.Dragan MikulićPosušje 17309021.80.121.9
17.Bekim ZuferiKrivaja 16238914.70.114.8
18.Dinko TursićKrivaja 15319326.40.126.5
19.Fadil OmerspahićKrivaja 15279424.00.124.1
20.Mario PerićKrivaja 15239117.80.117.9
21.Tarik MujanovićKrivaja 14339225.60.025.6
22.Kemal MrahorovićKrivaja 13349633.20.033.2
23.Haris MujanovićKrivaja 132410424.90.125.0
24.Karlo ZovkoPosušje 13229518.10.118.2
25.Samir TataragićSarajevo 13209617.10.117.2
26.Adnan BrčićKrivaja 123510041.60.041.6
27.Ermina VučkićGost 122110218.80.118.9
28.Karen PickupGost 112210220.40.120.5
29.Safet AvdićKrivaja 104210454.0-3.051.0
30.Dal Smajić - juniorSarajevo 82310228.50.228.7
31.Rubina SmajićSarajevo 62710838.30.238.5
32.Marijana PerićKrivaja 53311451.80.051.8
33.Marija CupicGost 42211842.60.242.8
34.Alen PilavSarajevo 32612354.00.054.0
35.Almedina AvdićKrivaja 32812254.00.054.0
36.Alma Mekić-TataragićSarajevo 32111739.60.239.8
37.Maja MiralemSarajevo 01014354.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2021, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba