Turnir: 2 ko lige GK Posušje

Datum turnira: 17.04.2021

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 86.6 | Cr: 60.3

Ženski tee: Red Tee - Sr: 88 | Cr: 61.5

Igralište: Topala 2019

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 17.04.2021

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   17.04.2021

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Dragan PalametaPosušje 29386913.6-0.613.0
2.Marko MandurićPosušje 28377013.8-0.313.5
3.Nevenko ĆukPosušje 28357011.70.011.7
4.Mario MandurićPosušje 27387216.2-0.615.6
5.Robert MandurićPosušje 2630728.00.18.1
6.Karlo ZovkoPosušje 22347718.00.018.0
7.Jadranko PanićPosušje 15408435.7-2.033.7
8.Davor MandurićPosušje 14388735.7-1.034.7
9.Dragan MikulićPosušje 14298422.40.122.5
10.Ivan ČuturaPosušje 13368936.90.036.9
11.Stanko SimovicPosušje 13299230.10.230.3
12.Josip GrubišićPosušje 13259324.00.124.1
13.Živko MikulićPosušje 12278723.70.123.8
14.Rade PerkovicPosušje 11289329.80.230.0
15.Smiljka PetricPosušje 8279227.30.227.5

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2021, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba