Turnir: MASTERS GK POSUŠJE

Datum turnira: 26.10.2013

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83.2 | Cr: 56

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 56

Igralište: Topala Posušje

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 26.10.2013

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   26.10.2013

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Nevenko ĆukPosušje 30376615.1-0.314.8
2.Robert MandurićPosušje 29336711.30.111.4
3.Mate JurkovićPosušje 24407227.6-1.925.7
4.Ivan IvankovićPosušje 24327316.30.116.4
5.Zvonimir VasiljPosušje 23367323.40.023.4
6.Tiho ParlovPosušje 23367323.20.023.2
7.Veljko LončarPosušje 23337622.30.022.3
8.Mario MandurićPosušje 23327318.30.118.4
9.Ivan AntićPosušje 22367424.50.024.5
10.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 21307720.00.120.1
11.Živko MikulićPosušje 20357625.50.025.5
12.Karlo ZovkoPosušje 19307822.10.122.2
13.Marko MandurićPosušje 17337927.50.027.5
14.Jerko JurišićPosušje 14318229.00.029.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba