Turnir: Klubska Liga BiH 1. Kolo

Datum turnira: 29.03.2014

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83.2 | Cr: 60

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 60

Igralište: Topala Posušje

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 29.03.2014

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   29.03.2014

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 3138669.6-0.49.2
2.Mario MandurićPosušje 28397016.0-0.915.1
3.Igor BarošSarajevo 27366912.00.012.0
4.Dejan ŠaranPGA BiH 2731707.00.17.1
5.Adnan SrnaSarajevo 25357213.00.013.0
6.Nedim ČehajićSarajevo 2532719.70.19.8
7.Ivan IvankovićPosušje 24367216.60.016.6
8.Ante KolobarićPosušje 24347214.00.014.0
9.Žarko RomićPosušje 24337211.60.011.6
10.Jasmin SelmanagićSarajevo 2431739.00.19.1
11.Dragan BabanSarajevo 23438031.2-3.527.7
12.Veljko LončarPosušje 23397321.2-1.220.0
13.Ivan MandurićPosušje 23377319.0-0.418.6
14.Nevenko ĆukPosušje 23337314.20.014.2
15.Tonkan IvankovićPosušje 22367520.90.020.9
16.Tiho ParlovPosušje 22367419.20.019.2
17.Bahrudin ZjajoSarajevo 22317513.50.113.6
18.Karlo ZovkoPosušje 20338022.30.022.3
19.Goran RadonjićSarajevo 20307815.00.115.1
20.Ognjen BarošSarajevo 18277812.70.112.8
21.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 17318420.20.120.3
22.Mate JurkovićPosušje 16338425.70.025.7
23.Jerko JurišićPosušje 15318324.00.124.1
24.Živko MikulićPosušje 14318324.80.124.9
25.Marko GalićPosušje 13368330.60.030.6
26.Zvonimir VasiljPosušje 11258721.40.121.5
27.Haris MujanovićKrivaja 52010536.00.236.2
28.Benjamin MujanovićKrivaja 5289736.00.236.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba