Turnir: EDS BH PGA

Datum turnira: 09.07.2020

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: PGA BIH

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 09.07.2020

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   09.07.2020

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Samir SmajićSarajevo 3136735.80.05.8
2.Mušan ObućaGost 24377813.0-0.312.7
3.Nedim ČehajićSarajevo 22348011.30.011.3
4.Dragan BabanSarajevo 19348816.00.016.0
5.Igor BarošSarajevo 17308814.70.114.8
6.Izo TankićSarajevo 17299014.60.114.7
7.Bahrudin ZjajoSarajevo 17308613.70.113.8
8.Eniz SpahićSarajevo 13289819.90.120.0
9.Zijad BlekićSarajevo 13269517.60.117.7
10.Damir BilalagićSarajevo 12299520.90.121.0
11.Jusuf ŠabanovićSarajevo 11369827.50.027.5
12.Tarik KurbegovićSarajevo 83710736.9-0.536.4
13.Dženana ŠaranSarajevo 73610538.20.038.2
14.Edin TalićSarajevo 54011654.0-2.052.0
15.Tahir TaslamanSarajevo 32613154.00.054.0
16.Alen PilavSarajevo 32513154.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2020, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba